Sektörel Konumu

Günümüzde inşaat sektörünün hızla gelişmesi ile beraber mobilya üretimi yaygınlaşmış ve bunun sonucu olarak mobilya malzeme talebinde artış gözlenmiştir. 

Celal Isınlık Orman Ürünleri, mobilya yapımının ana hammaddelerini oluşturan ve stoktan satışını gerçekleştirdiği mdf, mdflam, sunta, suntalam, masif panel, bantlama ve ebatlama alanında fason üretim, mobilya hırdavat malzemesi, ankastre ürün, parke ve daha birçok hizmet çeşidini bünyesinde bulunduran ve  farklı taleplere hızlı çözümler üreten bir firma konumundadır.

Bölgede ürün, malzeme temini ve ürünün işlenmesi hususlarında ilkeli hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren firma, İnşaat sektörünün hızla gelişmesi ile beraber Orman ürünleri ve Mobilya malzemelerine artan talebin eksiksiz karşılanması konusunda sektöründe bölgenin saygın isimlerinden biri haline geldi. 

Ürün /malzeme çeşitliliği ile farklı talepleri karşılayabilme potansiyeline sahip olan Celal Isınlık Orman Ürünleri, bulunduğu bölgede yaygın satış ve pazarlama ağı kurmuştur.

Her talebe hızlı çözüm üretmek gayesi ile gerekli ürünlerin temini stoklanması ve depolanması konusunda gereken özeni göstermek, mobilya üreticilerinin talep ettiği ürün ve hizmeti ivedi bir şekilde karşılamak şirketin en önemli misyonu olmuştur.